Aktualności

06.02

Europejskie Sympozjum Spadochronowe 2020Europejskie Sympozjum Spadochronowe 2020

W dniach 5-7 marca 2020 w podwarszawskim hotelu Mazurkas odbędzie się Europejskie Sympozjum Spadochronowe. Trzy dni pełne prezentacji, dyskusji i warsztatów przeznaczone zarówno dla początkujących spadochroniarzy, jak i dla najbardziej doświadczonych instruktorów.

 

Europejskie Sympozjum Spadochronowe to jedyne takie wydarzenie w naszej części Europy, podczas którego będzie można spotkać wyjątkowych skoczków, najlepszych instruktorów i światowych ekspertów z naszej branży. W agendzie znajdują się prezentacje związane z bezpieczeństwem w różnego rodzaju skokach, analiza incydentów i wypadków z sezonu 2019, omówienie specyfiki sprzętowej i mnóstwo innych ważnych tematów.

 

Prezentacje będą tłumaczone symultanicznie w obie strony (polski-angielski).

 

Wśród zaproszonych prelegentów pojawią się: Bill Booth i Tom Noonan z UPT, Albert Berchtold z Performance Designs, Bram Clement z Skydive Ratings, Piotr Bereda, Jakub Langowsky, Maciek Machowicz, Szymon Chełmicki, Sebastian Dratwa, Tomasz Witkowski, Bartłomiej Włudyka, Basia Węgrzyn, Tomasz Liber, Dariusz Banaszkiewicz i wielu innych.

 

Trzydniowe sympozjum, łączące w jednym miejscu całe środowisko spadochronowe, zarówno wojskowe, jak i cywilne, pozwoli na wymianę doświadczeń, poznanie nowych osób czy zaplanowanie zagranicznych wyjazdów. Przede wszystkim jednak przyczyni się do zwiększenia świadomości zagrożeń i poprawy bezpieczeństwa w skokach spadochronowych.

 

Podczas całego wydarzenia zaplanowane są specjalne ścieżki tematyczne dla tandem pilotów i instruktorów. W tym samym czasie odbywać się będą prezentacje dla wszystkich skoczków, początkujących i doświadczonych, panele dyskusyjne oraz praktyczne warsztaty riggerskie.

W piątek wieczorem odbędzie się również wyjątkowe, integracyjne after party dla posiadaczy biletów 2- i 3-dniowych.

 

Pomysłodawcą i organizatorem, trzeciego już sympozjum spadochronowego w Polsce, jest Szkoła Spadochronowa LOT G7, w tym roku we współpracy ze strefą spadochronową Sky Camp – w roli współorganizatora.

Więcej informacji oraz agendę sympozjum znaleźć można na stronie na facebooku: Europejskie Sympozjum Spadochronowe.

Wstecz